نحوه پرداخت یا اتصال به درگاه پرداخت

مشتریان دیجی یسنا میتوانند در هنگام تایید سفارش، از طریق درگاه پرداخت اینترنتی یا آنلاین، مبلغ فاکتور خود را بپردازند و پرداخت موفق از درگاه به منزله‌ی ثبت قطعی پرداخت جهت سفارش محصول می‌باشد و پس از آن پیامی به مشتری مبنی بر ثبت موفق خرید و دریافت سفارش، برای خریدار ارسال میگردد و سفارش به صورت خودکار وارد چرخه آماده سازی و ارسال به خریدار میگردد.
اطلاعات! خرید آنلاین باعث تسریع در امر آماده سازی و ارسال میگردد و بدین جهت اولویت ارسال با خریدهای آنلاین می‌باشد.
هنگام خرید، پرداخت اینترنتی یا آنلاین را انتخاب نموده و بعد از وارد شدن به درگاه پرداخت، اطلاعات بانکی جهت پرداخت را وارد نمایید.

برای پرداخت اینترنتی لازم است موارد ذیل را بدقت وارد نمایید:
۱. ابتدا شماره کارت ۱۶ رقمی بانکی خود را وارد نمایید.
۲. رمز دوم کارت خود را وارد نمایید لازم است رمز دوم کارت شما فعال باشد ( چنانچه رمز دوم کارت شما فعال نباشد برای فعال کردن رمز دوم میتوانید به یکی از دستگاههای عابر شعب بانک صادر کننده کارت مراجعه و در بخش عملیات رمز، رمز دوم کارت خود را فعال نمایید.
۳. CVV2 همان کد ۳ یا ۴ رقمی حک شده روی کارت شما می‌باشد و به عنوان یک کد امنیتی در پرداخت های اینترنتی مورد استفاده قرار میگیرد.
۴. تاریخ انقضا بر روی کارت بانکی شما حک شده است چنانچه شماره مذکور به هر دلیلی روی کارت شما نبود میتوانید از شماره ۱۲ جهت ماه و ۰۳ جهت سال استفاده نمایید.