قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی دیجی یسنا

  • خرید کالا از فروشگاه اینترنتی دیجی یسنا بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
  • خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصی و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و کلیه حق و حقوق مالکیت معنوی اطلاعات موجود در فروشگاه اینترنتی دیجی یسنا متعلق به دیجی یسنا بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  • اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه، و یا از شرکت های سازنده اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه در برخی موارد غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، لذا فروگاه اینترنتی دیجی یسنا مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
دوستان و عزیزانی که قصد خرید از سایت دیجی یسنا را دارند، لازم است کلیه قوانین و مقررات دیجی یسنا را مطالعه نموده و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت نمایند تا خدای ناکرده موجب آزردگی خاطر هیچ کدام از دوستان نگردد.
عضویت در سایت دیجی یسنا به منزله مطالعه و قبول کلیه موارد قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی دیجی یسنا از جانب خریداران و سروران عزیز سایت دیجی یسنا میباشد.
ماده یک:
کاربران میهمان برای عضویت در سایت دیجی یسنا کافیست فقط به قسمت عضویت مراجعه و آدرس ایمیل یا شماره همراه خود را وارد نموده و سپس بر روی گزینه ایجاد حساب کاربری کلیک نمایند.
این مرحله با وارد کردن اطلاعات تکمیل شده و عزیز ثبت نام کننده عضو فروشگاه اینترنتی دیجی یسنا میباشید و میتوانید از خدمات سایت استفاده نمایید.
بند یک:
کاربران گرامی لازم است از نام کاربری و رمز عبور خود محافظت نمایند ولی اگر آنرا فراموش نمودند بدون هیچگونه نگرانی، جهت اخذ کلمه عبور جدید، از قسمت فراموشی رمز استفاده نمایند.
بند دو:
لازم است کاربران اطلاعات درخواستی را به صورت صحیح وارد نمایند، چنانچه عمدا یا سهوا اشتباهی بوجود آید مسئولیتش به عهده وارد کننده اطلاعات میباشد.
digiyasnabaner

ثبت نام در دیجی یسنا

بند سه:
عضویت در سایت دیجی یسنا و خرید کردن از فروشگاه اینترنتی دیجی یسنا کاملا رایگان است.

ماده دو:
مراحل خرید از سایت دیجی یسنا به شرح ذیل می باشد:
۱. بازدید و انتخاب کالا مورد نظر از سایت دیجی یسنا
۲. پرداخت مبلغ تعیین شده برای کالای مورد نظر از طریق درگاه پرداخت به صورت آنلاین توسط خریدار
۳. ارسال رسید کالا در قالب ایمیل، پیامک و … به آدرس پست الکترونیک و یا شماره همراه وارده توسط کاربر
۴. ارسال کالا توسط فروشندگان دیجی یسنا در بهترین بسته بندی و با بهترین نحوه ارسال مخصوص کالای خریداری شده در اسرع وقت
تبصره یک:
چنانچه خریدار با هویتی غیر واقعی به هر نحوی اعم از ارادی و غیر ارادی یا فورس ماژور اقدام به خرید نماید حق ابطال سفارش یا سفارشات برای مدیریت سایت دیجی یسنا محفوظ است.
تبصره دو:
فروش عمده محصولات سایت با حداقل مبلغ 3 ملیون تومان  یا حداقل خرید 10 عدد کالا از یک مدل برای مشتریان بلامانع، و برای عموم آزاد است.
تبصره سه:
هزینه ارسال کالاهایی که در بخش توضیحات به صراحت قید نشده باشد، شامل ارسال رایگان نمی باشد، فقط کالایی شامل ارسال رایگان میباشد که در بخش توضیحات کالای مربوطه در فروشگاه اینترنتی دیجی یسنا ارسال رایگان قید گردیده باشد.
ماده سه:
هرگونه سوءاستفاده از نام دیجی یسنا موجب پیگرد قانونی دارد.
ماده چهار:
دیجی یسنا جهت راحتی و آسودگی بیشتر مشخصات فنی و کلیه اطلاعات کالاها را در اختیار مشتریان قرار میدهد تا مشتریان بتوانند بهترین خرید را داشته باشند.
ماده پنج:
از بابت اختلالات اینترنتی و مخابراتی هرگونه اختلالی که باعث نرسیدن یا عدم ارسال پیامک و ایمیل حاوی تایید خرید یا کد تخفیف به مشتری باشد، حق مشتری محفوظ است و ضایع نمیشود.
ماده شش:
چنانچه کالایی موجود نباشد، سهوا و یا به صورت اشتباه در موجودی انبار موجود مانده باشد و مشتری اقدام به خرید نماید و مدیریت دیجی یسنا نتواند آن کالا را تامین نماید و یا قیمت کالا تغییرات چشمگیری داشته باشد دیجی یسنا میتواند تقاضای اضافه مبلغ کالا را از مشتری داشته باشد و مشتری حق اعتراض نخواهد داشت، و چنانچه مشتری رضایت نداشته باشد مبلغ کالای خریداری شده فقط به نام خریداری که نامش در قسمت خرید درج شده به حساب مشتری عودت داده خواهد شد.
ماده 7
این سایت تابع کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
از کاربران محترم تقاضا دارد رعایت ادب و شئونات اسلامی را داشته باشند تا باعث نقض حقوق شخص یا اشخاص دیگر نشود و یا عمل مجرمانه ای را بدنبال نداشته باشد.
از کاربران عزیز به صراحت میخواهیم که از صحبت کردن در امور مذهبی و سیاسی در این سایت پرهیز کنند، چنانچه کاربری این موارد را رعایت نکند، از سایت اخراج شده و در مورد هر گونه عمل انجام داده باید پاسخگو باشد و سایت دیجی هیچگونه مسئولیتی ندارد.
قوانین برگشت کالا